Příběhy našich klientů

Máte problém v registrech, hypotéku nedostanete...

09.05.2014 12:51
"Máte problém v registrech, hypotéku nedostanete." Přesně to uslyšel klient, který by si rád koupil starší stavení (na fotografii). Když se obrátil na nás, ukázalo se, že žádný problém v registrech ve skutečnosti nemá. To jen jedna konkrétní stavební spořitelna asi nemá ráda svobodné, mladé muže s...
>>

První rok v novém domě.

05.05.2014 11:33
Dnes je to přesně rok, kdy se jeden z našich klientů Jiří K. nastěhoval do svého nového domu. Od té doby pilně pracuje na jeho zvelebování. Naštěstí se Jiří nenechal odradit tím, že mu několik "finančních pseudo-poradců" řeklo, že on žádnou hypotéku nedostane, protože nemá s bývalou...
>>

Refinancování dvou úvěrů do jednoho

 
Klientka z Prahy nás oslovila, zdy bychom ji pomohli refinancovat dva úvěry, které původně byly samostatně každý na jinou nemovitost. Vybrali jsme banku, která aktuálně nabízela výhodnou akční sazbu fixovanou na 3 roky. Navíc jsme zajistili, aby nebylo potřeba prokazovat aktuální příjmy klientky. Pomohli jsme i se zpracováním podkladů k odhadu a díky tomu se podařilo oba úvěry sloučit do jednoho, a jedna z nemovitostí zůstala bez zástavy. KLientka tak nejen ušetřila na splátce, ale může tak s druhou nemovitostí flexibilně nakládat. Například ji prodat nebo naopak použít jako zástavu pro případné další financování.
 
Kontakt na tuto spokojenou klientku rádi poskytneme po osobním jednání a s jejím souhlasem.

Nákup rodinného domu

 
Byl by to standardní nákup rodinného domu, kdyby se klient nepotkal hned s několika problémy. Především mu financující banka neakceptoval zástavní hodnotu ve výši, jak ji stanovil odhadce. Bylo tedy potřeba k hypotéce zajistit ještě dofinancování ze stavebního spoření. Navíc komunikace s prodávajícími, kterých bylo několik, byla poměrně náročná. Po dohodě s klientem jsme převzali komunikaci jak s realitní kanceláří tak s prodávajícími. Podařilo se nám doladit všehny detaily transakce a klient mohl v klidu podepsat kupní smlouvu.
 
Kontakt na tohoto spokojeného klienta rádi poskytneme po osobním jednání a s jeho souhlasem.

Činžovní dům na hypotéku?

 
Myslíte si že investování s hypotékou není pro vás? Že nemáte dostatečné příjmy na to, abyste spláceli více hypoték? Pak se nechte inspirovat příběhem tohoto klienta. Oslovil nás zda by bylo možné financovat nákup činžovního domu s patnácti byty. Kontaktovali jsme všechny banky i stavební spořitelny, abychom od nich získali stanovisko. Nakonec se ukázalo, že jedna z největších bank je ochotna tento projekt financovat standardní hypotékou a to až do výše 85% hodnoty domu. A také se podažilo prokázat dostatečné příjmy klienta právě díky příjmům z pronajímaných bytů. Klienta tak pořídil velmi výnosnou investici, která mu dlouhodobě bude přinášet zajímavou rentu.
 
Kontakt na tohoto spokojeného klienta rádi poskytneme po osobním jednání a s jeho souhlasem.

Vyhledávání

© 2014 hermanek agentura s.r.o. Všechna práva vyhrazena.